Ati observat ca de cele mai multe ori folosim expresii precum: scap de la lucru, sunt prins la birou, daca ma eliberez in timp util ajung acasa la ora X... Am intalnit foarte putine persoane care se simt libere la locul de munca si vad profesia si cariera ca parte din viata lor, fara sa se simta presate, prinse sau constranse.
Comentarii